Ürün Kodu: yuvam1209

Çift katlı 105 m2 prefabrik ev orta ölçekli aileler için en iyi seçeneklerden birisi. Çünkü bu prefabrik binamız da 2 tane geniş yatak odası mevcuttur. Eğer bu ebatlarda bana küçük geliyor diyorsanız endişe etmeyin, hemen alo sipariş hattımızı arayıp sizin istediklerinizi bize söyleyin, sizin için istediğiniz ebatta yapalım.

Giriş Katındaki Odalar:
Prefabrik evinizin girişinde dış kapınızda üstü kapalı 2 m2’lik bir veranda mevcut. Girişte sizi 28  m2’lik geniş bir oturma odası (salon) karşılıyor, burada ayrıca yemek masanızı koyabileceğiniz yeterince alanı mevcut. Oturma odanızın yan kısmında Amerikan Mutfak tipinde 10 m2’lik bir mutfak mevcut. Mutfaktan dışarı çıkabileceğiniz üstü kapalı 5 m2’lik büyük bir veranda mevcut, burada dinlenebilir, çayınızı keyifle yudumlayabilirsiniz, ayrıca mutfakla iç içe olması sebebiyle sabah kahvaltılarınızda da çok tercih edeceğiniz alanlardan biriside burası olacaktır. Prefabrik evimizin alt katında 3 m2’lik bir Alafranga WC bulunmaktadır.

2. Kattaki Odalar:
Prefabrik evimizin üst katı yatak odalarına ayrılmış durumda. Prefabrik binamızın üst katında toplam da 2 yatak odası mevcuttur. Bunlardan ilki olan ebeveyn yatak odası 17 m2 genişliğindedir. Diğer oda ise 17 m2’lik ebata sahip bir yatak odasıdır. Bu odadan çıkabileceğiniz 5 m2’lik balkon mevcuttur. 2. katta ayrıca 6 m2’lik geniş sayılabilecek WC & Banyo mevcuttur. Çamaşır makinenizi burada rahatça değerlendirebilirsiniz. Çift katlı prefabrik evinizin üst katında odalara ve banyoya giriş yapmanızı sağlayan 11 m2’lik bir hol alanı mevcuttur.

105m2 2+1 iki katlı prefabrik ev

Prefabrik Ev Yerleşim Projesi / Planı

GİRİŞ KATI PROJESİ / ÜST KAT PROJESİ

105m2 2+1 iki katlı prefabrik ev yerleşim planı alt kat         105m2 2+1 iki katlı prefabrik ev yerleşim planı üst kat

İki katlı prefabrik evinizin üretimin de kullanılan malzemeler aşağıdaki gibidir;

Galvaniz Sac dan Rollform makinesiyle çekilen taşıyıcı H profiller ile , (makas imalatında kullanılan)
Rollform makinesinde çekilen galvaniz U profili; binaların ana taşıyıcı iskeletini oluşturmaktadır.
Makasları birbirine bağlamak ve yapıyı rijit hale getirmek için Rollform makinesinde
çekilen omega aşıklar kullanılmaktadır. Temel kullanılan diğer malzemeler de çelik çalzeme, betopan, cam yünü, polistren köpük şeklindedir.

Bu Modelimizden Müşterilerimize Teslim Ettiğimiz Prefabrik Evler

Prefabrik bina malzeme kesit tayini Sap 2000 hesap yöntemi ile yapılmakta, yapılar ise Autocad
programında çizilip resimler halinde imalata verilmektedir. Tüm taşıyıcı sistem Rollform makinesinden
çekilen özel H, C, U modelli Galvaniz profillerden oluşmaktadır.


Arama Etiketleri : prefabrik ev, iki katlı ev, villa tipi ev, prefabrik bina, 105 m2, istanbul prefabrik, kocaeli prefabrik, gebze prefabrik, antalya prefabrik, muğla prefabrik

2 thoughts on “Çift Katlı 105 m2 Prefabrik Ev”

    1. Merhaba Derya Hanım, fiyatlarımız için 0262 751 44 70 nolu telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ödeme yöntemlerimiz, Nakit, Kredi Kartı ve Çek ile yapılmaktadır.

Bilgi almak için yorum yazın