2008 yılında siz değerli müşterilerimize kaliteli, hızlı ve çağdaş hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Daha önce konteyner ve prefabrik sektöründe çalıştıkları firmalardaki deneyim, bilgi ve birikimleri firmamız çatısı altında toplayarak güçlü bir ekip oluşturup, bu gücü sizlerin hizmetine sunmaktadırlar.

Yuvam Konteyner olarak Konteyner ve Prefabrik dalında gelişen teknolojiden yararlanıp yeni sistemler geliştirerek müşterilerimize en hızlı, kaliteli üstün hizmet sunmak öncelikli hedefimizdir.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi prensip edinmiş tüm Yuvam Prefabrik personeli; her biri alanında uzman ve ortalama 8 yıllık deneyimi olan personelden oluşmaktadır. Prefabrik imalatın da kullandığımız ürünleri kalitesi kanıtlanmış markalardan tercih etmek birinci önceliğimizdir.

Prefabrik tamiri de yapan Yuvam Prefabrik, bir sorun yaşadığınız herhangi bir marka prefabrik evinizin, ofisinizin kısacası prefabrik yapınızın tamirat, tadilat işlerinde de size hizmet sunmaktadır. Adresinize uzman ekibimizle gelip hasarlı yada değiştirmek istediğiniz bölümleri onarır yada değiştirir.