Yuvam Prefabrik, modern modüler evlerin üretiminde sizlere hizmet vermektedir. Prefabrik evlerimiz tüm Türkiye’ye yayılmaktadır ve konut, sosyal konut, turizm köyü, dağ evi, villa, kır evi, bungalov ve konut olarak kullanılmaktadır. Yuvam Prefabrik, değerli müşterilerine çok sayıda prefabrik modüler tek veya çift katlı ev sunmaktadır.

Uzmanlarımız sizin için tüm detayları değerlendirdiler. Prefabrik eviniz tüm elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, boya, kapı ve pencerelerle birlikte gelecektir. Prefabrik evlerin en önemli avantajları; özel imalat, modern yapılar ve tasarımlar, uzun ömür, kaliteli malzemeler, enerji verimliliği ve uygun maliyetlidir.

Bir katlı prefabrik modüler ev planlarından oluşan geniş seçeneklerimizin her biri zevkinize ve yaşam tarzınıza uyacak şekilde özelleştirilebilir. Uzman mühendislerimiz, hayallerinizdeki özel modüler ev planını tasarlamanıza ve inşa etmenize yardımcı olur. Yuvam Prefabrik evlerde en son teknoloji, kaliteli bileşenler ve ekonomik fiyatlar bulunur. Prefabrik evlerimiz, her zevke ve her bütçeye uygun bir tarza, boyuta ve seçeneklere göre değişmektedir. Yuvam Prefabrik evler, sıkı bir kalite kontrolü altında kontrollü bir fabrika ortamında inşa edilir, daha sonra profesyonel ekiplerimiz tarafından kalıcı temellere monte edildikleri sahaya taşınır.

Hayalinizdeki evi bugün sipariş edin ve prefabrik evlerin avantajlarından yararlanın.

Prefabrik Villa; Küresel düşünce yapısı, çevre kaynaklarına saygı, toplum bilinci, bilim ve kalite ile insanları ön planda tutmasıyla “Küresel İnsan Kaynakları Politikası” nı tanımlar.

Küresel İnsan Kaynakları Politikalarımız;
Vizyonumuz ve misyonumuz doğrultusunda tüm bağlı şirketlerimizi geleceğe taşıyacak en önemli kaynak “İNSAN” dır.

Yatırım yapacak doğru kişilerin seçilmesi için gerekli olan Global İnsan Kaynakları sistemlerini kurmak, üretkenliklerini en üst seviyeye çıkaracak bir ortam oluşturmak, yetkinliklerini geliştirerek performanslarını artırmak, eğitime göre eğitim vermek, kariyer yolumuzu ve geleceğimizi destekleyerek geleceğe yön vermek.

Başlattığımız bu çalışma, tüm dünyadaki tüm çalışanlarımızın gücünü artırarak küresel iş dünyasına öncülük etmektir.

Prefabrik evlerin taşıyıcı yapısı, ST52 yüksek yoğunluklu galvanizli çelik ile kaynaksız olarak üretilir. Çelik konutların tüm derzlerinde cıvata ve somun bulunur. Dış cephe kaplamaları, FIBERCEMENT (silikat esaslı çimentolu hazır plaka) karo tasarımlı betopan levhalar ile inşaat evlerinde hazır olarak yapılmıştır. Bu yapı, inşaat için hazır diğer tüm konutlarda da korunmaktadır.

NEDEN PREFABRİK EV?

Prefabrik Evler inşaat için hazır yapılardır ve birinci derece depreme dayanıklıdırlar.
Prefabrik evler esnek ve hafif yapılardır. Sadece güçlü depremlerde bile sallanırlar ve parçalanmazlar.
Prefabrik evlerin montaj süresi betonarme binalardan çok daha kısadır. Bunun yanı sıra, bu konutlar tekrar tekrar sökülüp takılabilir.

Bahsettiğimiz inşaat evlerine hazır her türlü iklim koşuluna uygun ısıtma ve statik hesaplamalar ile üretilebilmektedir.

Prefabrik Yapı evleri korozyona uğramaz, deforme olmaz ve uzun yıllar güvenle kullanılır, çünkü yük taşıma sistemi yüksek yoğunluklu galvanizli çelikten yapılmıştır.

SİPARİŞTE NEDEN FİBER ÇİMENTO KULLANILIR?

Prefabrik evlerin dış cephe kaplamalarında kullanılan fibercement, doğal malzemelerden üretilmiştir ve çevre dostudur.

Fibercementda sağlığa zararlı herhangi bir asbest veya malzeme yoktur.
Prefabrike yapıların kaplamalarında kullanılan lifleme yanmaz, erimez ve mevcut yangının söndürülmesine yardımcı olur. Elyaflanma sudan etkilenmez ve su emme oranı beton binalardan daha düşüktür.

– Tek Katlı Prefabrik Ev

Hafif çelik teknolojisi ile tek katlı olarak detaylandırılan konutlarda yer alan proje tasarım hizmetleri mevcut bina düzenlemeleri dikkate alınarak sunulmaktadır. Kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarına göre tasarlanmış evlerimiz dayanıklı, şık ve uzun ömürlü olup her türlü iklim koşulunda kullanılabilir. Evlerde özellikle dış mekan şıklığı için A-1 sınıfı yanmaz elyaf çimento malzemesi kullanılmaktadır. Çeşitli kaplama alternatifleriyle şık ve farklı dış çözümler yaratılabilir.

Standart tek katlı konut planlarımızdan ayrı olarak müşteri istekleri ve talepleri doğrultusunda özel çalışmalar yapılabilir.

TEK KATLI PREFABRİK EV PROJELERİMİZİ İNCELEYİNİZ >

– Çok Katlı Prefabrik Ev

Yüksek katlı hafif çelik teknolojisi ile inşa edilen konutlar, dayanıklılığı, yüksek teknolojisi ve üstün deprem performansı ile ülkemizdeki depremlerin gerçekleriyle yüz yüze olan diğer bina sistemlerine karşı pozitif bir şekilde ayrılmaktadır. Bu teknoloji aynı zamanda, mimaride sağlanan esnek tasarım kriterleri ile kullanıcılara çok özel konfor koşulları sağlama ve maksimum enerji performansına sahip binalar üretme imkanı sağlamaktadır. Gereksiz malzeme kullanımı ortadan kaldırılarak verimlilik ve verimlilik artırılır. Geleneksel bina sistemlerine göre 3 kat daha hızlı üretilmiştir. Öte yandan, kullanıcılara yüksek kaliteli ve düşük maliyetli ürünler sunulmaktadır.
% 90 geri dönüştürülmüş çelikten inşa edilmiş bu muhafazalar, doğa dostu ve doğası gereği sürdürülebilir mimari örnekleridir. Sistem, tüm çelik karkasların kaplanmasında kullanılan A-1 sınıfı yanmaz ve çevre dostu elyaf çimento ile yangın ve yalıtımdaki avantajlarıyla öne çıkıyor. Bu nedenle, yeşil bina / ekolojik bina çerçevesinde oluşturulan tasarımlar bu teknoloji ile maksimum verimlilikte gerçekleştirilmektedir.

İKİ KATLI PREFABRİK EV MODELLERİMİZİ İNCELEYİNİZ >

– Prefabrik Villa

Hafif çelik teknolojisi ile dubleks olarak detaylandırılan prefabrik villa binalarındaki proje tasarım hizmetleri mevcut bina yönetmelikleri dikkate alınarak sunulmaktadır. Kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarına göre özel tasarlanmış prefabrik villa evlerimiz dayanıklı, şık ve uzun ömürlü olup her türlü iklim koşulunda kullanılabilir. Evlerde özellikle dış mekan şıklığı için A-1 sınıfı yanmaz elyaf çimento malzemesi kullanılmaktadır. Çeşitli kaplama alternatifleriyle şık ve farklı dış çözümler yaratılabilir.

PREFABRİK VİLLA MODELLERİMİZİ İNCELEYİNİZ >

Standart dubleks konut planlarımızdan ayrı olarak müşteri istekleri ve talepleri doğrultusunda özel çalışmalar yaparak projelendirdiğimiz ve imalatını özenle yaptığımız prefabrik villa yapıları ile hayalinizdeki villaya sahip olabilirsiniz.

Hafif çelik panel Sistem uygulaması tercih edildiğinde panellerin 1250 × 2500/3000 mm ebadında montajı. çelik karkastan oluşur, karkas içindeki izolasyon uygulaması ve karkasın iç ve dış kaplama malzemesi fabrikada gerçekleştirilir. Panel kalınlığı 80-30 mm arasında değişmektedir. İstenirse kat yüksekliği 3000 mm, 3500 mm yapılabilir. Bu paneller siteye hazır halde gönderilir. Panellerin ve diğer uygulamaların bağlanması sahada gerçekleştirilir. Bu zaman kazandıran bir yöntemdir. Binanın iç ve dış cephelerinde A-1 sınıfı yanmaz lifli çimento veya boyalı galvaniz sac uygulaması yapılabilir. Tüm kurulumlar isteğe bağlı olarak sıva altı veya yüzeye monte olarak tasarlanmıştır.

Bilgi almak için yorum yazın