Antalya içerisinde hızla yayılan ve tercih edilen prefabrik yapılar hemen hemen her alanda tercih edilmektedir. Kullanım kolaylığı, düşük maliyeti ve bununla birlikte modernliği ile birçok alanda kullanılmaktadır. Özellikle butik otel, cafe, restaurant, villa gibi farklı farklı alanlarda tercih edilmekte olan Antalya prefabrik ev bununla birlikte farklı alanlarda da tercih ediliyor. Görünümü, rahatlığı ve maliyete bakımından da uygun olmasıyla birlikte sadece şantiyelerde değil, ofis olarak ya da prefabrik ev olarak kullanılabilir. Uzun yıllar herhangi bir problem çıkartmayan, son derecede sağlıklı ve modern görünüşlü olan bu yapılar çoğu kişinin tercihidir. Burada kullanılan malzemeye göre ses ve ısı yalıtımı, kalitesi de değişiklik göstermektedir. Bu yapılarda standart bina olarak kabul edilen duvarların kalınlıkları ortalama 6 – 8 – 10 – 14 santim press panel şeklinde üretimi gerçekleşmektedir. Ayrıca 1 cm kalınlığında iki adet betonpan kullanılmaktadır. Böylelikle izolasyonu ve koruması tam olarak gerçekleştirilmektedir.

Sipariş ve bilgi için info@yuvamprefabrik.com.tr ve 0545 929 02 21 Whatsapp0262 751 44 70 nolu telefonları arayabilirsiniz.

Antalya Prefabrik Ev Avantajları

Bir çok avantajı bulunan bu yapıların en önemli avantajlarından birisi betonarme yapılara göre ısı ve ses yalıtımı daha fazla olmaktadır. Ayrıca demonte bir sistem olduğu için istenilen herhangi bir yere ve zamanda kolaylıkla montajı yapılabilir. Montaj işlemi belirtildiği üzere kısa süre içerisinde yapılarak teslimatı gerçekleştirilmektedir. Maliyet bakımından da betonarme yapılara göre daha düşük olan Antalya prefabrik ev böylelikle daha avantajlı hale gelmektedir. Komplike bir sistem olan bu yapılar isteğe göre farklı materyaller ile farklı bir tasarım oluşturulabilir. Sürekli bakım gerektirmeyen bu yapılar aynı zamanda depreme de son derecede dayanıklı olarak üretilmektedir. Diğer yapılara ve betonarme yapılara göre birkaç tık daha önde olan prefabrik yapılar sürekli olarak gelişerek çoğu kişi tarafından da takip edilmektedir.

Antalya Prefabrik Ev Maliyeti

Betonarme yapılara oranla daha düşük maliyetli olan prefabrik evler çoğu kişi tarafından takibi yapılmakta ve tercih edilmektedir. Sizler de isteğe göre tercihinizi Antalya prefabrik ev yönünde kullanabilirsiniz. Yukarıda belirtilmiş olduğu üzere oldukça avantajlı, normal yapılara oranla daha uygun ve daha kolay ve pratik olan bu yapılar Yuvam prefabrik tarafından sizler için üretilmektedir. Kaliteli, isteğe göre en uygun ve ideal şekilde üretimi yapılacak olan bu yapılardan fazlasıyla memnun kalabilirsiniz. Her türlü ortamda rahatlıkla tercih edilebileceği gibi aynı zamanda uzun ömürlü olması da Yuvam prefabrik ev avantajlarından birisidir. Hemen hemen herkesin her türlü alanda rahatlıkla kullanabileceği ve tercih edebileceği bu yapılar görünümü, farklı yapısı ve portatif olması bakımından son zamanlarda bu alandaki bütün ilgiyi üzerine çekmiş durumdadır. Maliyet bakımından da uygun olmasıyla birlikte herkes tarafından tercih edilebilir olması bu yapıların avantajını en az birkaç tık daha ileri boyutlara çıkartmaktadır.

Antalya da Prefabrik Villa yapıları çokça tercih edilmektedir. Prefabrik villa yapıları Antalya hava şartlarında ferah ve sağlıklı olarak imal edilmektedir.

Arama etiketleri: Akseki, Aksu, Alanya prefabrik otel, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike prefabrik butik otel, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş prefabrik villa, Kemer prefabrik villa, Kepez, Konyaaltı prefabrik restaurant, Korkuteli, Kumluca, Manavgat prefabrik ev, Muratpaşa prefabrik cafe, Serik

Bilgi almak için yorum yazın