Son zamanların popülerleri haline gelmiş prefabrik evler çoğu kişi tarafından merak edilmekte ve ilgiyle incelenmektedir. Hiç şüphesiz betonarme yapılara oranla çok daha pratik, daha uygun maliyetli ve daha kolay olan bu yapılar çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Sizler de istediğiniz zaman bu yapıları rahatlıkla tercih edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Buradaki Balıkesir prefabrik ev içeriğine gelecek olursak göze çarpan en önemli unsurlardan birisi dış yapı malzemeleri olmaktadır. İlk olarak daha önce temele sabitlenmiş olan dış iskelet şekillendirilerek dış cephe duvar işlevini gören profil levhalar ile duvar oluşturulur. Bununla birlikte profiller ile ve ısı dengesini korumak için ısı plakaları buraya tutturulmaktadır. Boyanın uygulanabilmesi için ince kat bir sıva işleminden sonra bu tamamlanır. Ayrıca dekoratif olarak bu aşamada isteğe göre birtakım farklılıklar ya da yenilikler de eklenebilmektedir.

Sipariş ve bilgi için info@yuvamprefabrik.com.tr ve 0545 929 02 21 Whatsapp0262 751 44 70 nolu telefonları arayabilirsiniz.

Balıkesir Prefabrik Ev Tercihi

Bu yapıların iç malzemeleri ise ilk olarak yalıtımla başlamaktadır. Dış ile iç panel arasında yer alan boşluğa birtakım ısı yalıtım malzemeleri konulmaktadır. Ayrıca bu aşamada isteğe bağlı buhar ve nem önleyici plakalar da eklenmektedir. Bütün bunlar tamamlandıktan sonrasında ise iç duvar panelleri monte edilir ve duvar kağıdı ya da iç boyaması yapılır. Burada da Balıkesir prefabrik ev oluşturulurken isteğe bağlı yangın önleyici kaplamalar veyahut yanmaz duvar kağıtları ile yapı daha sağlam ve daha güvenilir hale getirilebilir. Bunlardan bir sonraki ise çatı malzemeleri olmaktadır. Bu aşamada dış duvar için uygulanmış olan işlemler tavan için de birebir olarak uygulanmaktadır. Fakat burada bir fark var ki o da ısı yalıtımı duvarlara oranla daha yoğun hale getirilmiştir. Ekstra olarak su yalıtımı da yapıldıktan sonrasında çatıya son şekillendirmeler verilerek bu aşama da tamamlanır.

Balıkesir Prefabrik Ev Malzemeleri

Prefabrik ev inşa edilirken gerekli olan birtakım malzemeler vardır. Fakat bu malzemelerin tamamı Yuvam prefabrik tarafından sizler için oluşturulmakta ve imal edilmektedir. Bütün malzemeler tamamlandıktan sonrasında sadece bu yapılar için özel olmayan malzemeleri kullanmak mümkündür. Örneğin ıslak zeminler, mermer, döşemeler, dolap ve çelik kapılar olabileceği gibi PVC pencereler de tercih edilebilir. Böylelikle Balıkesir prefabrik ev tam anlamıyla tamamlanarak güzel bir görünüme kavuşturulmaktadır. Bütün bunlar tamamlandıktan sonrasında ise gerekli olan abonelikler ve yasal işlemler sonrasında ev tamamen kullanılır hale gelmektedir. İsteğe göre ekstra birtakım dekoratif unsurlar da eklendikten ve uygulandıktan sorasında Yuvam prefabrik ev rahatlıkla kullanılabilir. Hem maliyet açısından uygun olan hem de her alanda rahatlıkla tercih edilebilen bu yapılar betonarme yapılara oranla daha dayanıklı ve daha düşük maliyetli olmaktadır. Ayrıca daha pratik olması bakımından da hızlı bir inşa sonrasında hemen kullanım için hazır hale getirilmektedir.

Arama etiketleri: Altıeylül, Ayvalık prefabrik villa, Balya, Bandırma prefabrik ofis, Bigadiç prefabrik ev, Burhaniye, Dursunbey, Edremit prefabrik villa, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi ev, Kepsut, Manyas, Marmara prefabrik, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk prefabrik şantiye

Bilgi almak için yorum yazın