Ürün Kodu: yuvam1201

Çift katlı 155 m2 prefabrik ev geniş aileler için en iyi seçeneklerden birisi. Kataloğumuzdaki hazır projelerimizden en büyüğüdür. Eğer bu ebatlarda bana küçük geliyor diyorsanız endişe etmeyin, hemen alo sipariş hattımızı arayıp sizin istediklerinizi bize söyleyin, sizin için istediğiniz ebatta yapalım.

Giriş Katındaki Odalar:
Binamızın giriş katında akşamları dinlenip çayınızı içebileceğiniz 5 m2 alana sahip, üstü kapalı verandanız mevcut, evinize ilk girişi bu veranda üzerinden yapıyorsunuz. Prefabrik evinizin girişinde tüm odalara ve üst kata ulaşmanızı sağlayan 18 m2’lik bir antre mevcut. Antrenin sağ tarafın da 35 m2’lik oldukça büyük oturma odanız (salon) mevcut. Antrenin sol tarafında ise 12 m2’lik mutfağınız bulunmakta ve verandanız mutfağınızın önüne denk gelmektedir. Yine antrenin sol tarafında 3 m2’lik bağımsız bir WC bulunmakta ve hemen onun yanında da 5 m2’lik WC & duş bulunmakta. Üst kata ise antrenin sonunda yer alan merdivenden geçiş yapıyorsunuz.

2. Kattaki Odalar:
Prefabrik evimizin üst katı yatak odalarına ayrılmış durumda. Prefabrik binamızın üst katında toplam da 3 yatak odası mevcuttur. Bunlardan ilki olan ebeveyn yatak odası 22 m2 genişliğinde olup ayrıca ebeveyn yatak odasından çıkabileceğiniz 5 m2’lik bir balkona sahiptir. Diğer odalar ise, bir tanesi 12 m2 genişliğine sahip ve yine bu odanın 5 m2’lik genişliğinde balkonu mevcut. Son odamız ise 10 m2’lik ebata sahip bir yatak odasıdır. 2. katta ayrıca 8 m2’lik geniş sayılabilecek WC & Banyo mevcuttur. Çamaşır makinenizi burada rahatça değerlendirebilirsiniz.

Kalabalık bir aile iseniz 155 m2’lik 2 katlı en büyük prefabrik modelimiz sizin tam ihtiyacınıza göre olabilir. Ama bize bu prefabrik ev de yetersiz derseniz dilediğiniz ebatlarda prefabrik evlerini de bize sormayı unutmayınız.

155m2 3+1 iki katlı prefabrik ev

Prefabrik Ev Yerleşim Projesi / Planı

GİRİŞ KATI PROJESİ / ÜST KAT PROJESİ

155m2 3+1 iki katlı prefabrik ev yerleşim planı alt kat155m2 3+1 iki katlı prefabrik ev yerleşim planı üst kat

İki katlı prefabrik evinizin üretimin de kullanılan malzemeler aşağıdaki gibidir;

Galvaniz Sac dan Rollform makinesiyle çekilen taşıyıcı H profiller ile , (makas imalatında kullanılan)
Rollform makinesinde çekilen galvaniz U profili; binaların ana taşıyıcı iskeletini oluşturmaktadır.
Makasları birbirine bağlamak ve yapıyı rijit hale getirmek için Rollform makinesinde
çekilen omega aşıklar kullanılmaktadır. Temel kullanılan diğer malzemeler de çelik çalzeme, betopan, cam yünü, polistren köpük şeklindedir.

Bu Modelimizden Müşterilerimize Teslim Ettiğimiz Prefabrik Evler

Prefabrik bina malzeme kesit tayini Sap 2000 hesap yöntemi ile yapılmakta, yapılar ise Autocad
programında çizilip resimler halinde imalata verilmektedir. Tüm taşıyıcı sistem Rollform makinesinden
çekilen özel H, C, U modelli Galvaniz profillerden oluşmaktadır.


Arama Etiketleri : prefabrik ev, iki katlı ev, villa tipi ev, prefabrik bina, 155 m2, veranda, istanbul prefabrik, kocaeli prefabrik, gebze prefabrik, uşak prefabrik, kütahya prefabrik, afyon prefabrik

Bilgi almak için yorum yazın