Prefabrikten ev, ofis, hastane, okul, şantiye ve aklınıza gelebilecek her türlü yapı yapılabilmektedir. Betonarme yapı ile neler yapıyorsanız, aynı tasarım, inşaa kabiliyeti prefabrik yapılarda da mevcuttur. Prefabrik yapılar modüler yapılardır, sökülüp takılabilirler. Betonarme bir yapıda odanızın boyutunu büyütmek yada odayı bölmek için kirli, zahmetli ve pahalı tadilatlar yapmak zorunda kalırsınız. Örneğin betonarme yapınızda nemlenme oluyorsa temel betonunuzdan tutun duvar yalıtımınıza, çatı sorunlarınıza, cephe sorunlarınıza kadar bir çok noktada tadilat yapmak gerekir.

Prefabrik yapılar ise su basman üzerine yükseltilmiş halde inşaa edilirler ve kullanılan malzemeler tamamen suya dirençli gelişmiş teknoloji yapı malzemeleri ile inşaa edilir. Prefabrik yapılarının duvar beton levhaları suya karşı dirençli uluslararası sertifikalara sahiplerdir. Betonarme yapılarda birçok noktada tadilat gerekirken, prefabrik yapılarda sadece sorunlu noktanın levhalarını yada parçalarını değiştirerek sorunlar çözülebilir.

Yuvam Prefabrik, prefabrik ev, ofis ve diğer prefabrik yapılarınızdaki sorunlarınızda adresinizde profesyonel tamir ve tadilat hizmeti vermektedir.

Nasıl Prefabrik Tamir Hizmeti Alabiliriz?

Öncelikle prefabrik yapınızdaki tespit ettiğiniz sorunlu bölümlerin fotoğrafını çekin. Ardından Whatsapp hattımız olan cep telefonumuza çektiğiniz sorunlu bölgelerin fotoğraflarını gönderin. Size özel tamir fiyatımızı hesaplayıp bildirelim. Ayrıca uzman ustalarımız adresinizde keşif yapıp diğer olası sorunları tespit ederler. Son nihai tadilat işlemleri ve ücreti belirlenir. Sizler içinde uygun bulunursa tadilat işlemiz yapılarak temiz bir biçimde size teslim edilir. Ödemeler ise sadece nakit ve kredi kartı ile yapılmaktadır. Tüm kredi kartları geçerlidir.

Prefabrik Modifiye Hizmeti Veriyormusunuz?

Prefabrik yapınızda yeni alanlar açmak yada var olan alanınızı genişletmek yada prefabrik yapınıza ilaveler yapıp büyütmek mi istiyorsunuz? Hiç dert etmeyin, uzman kadromuz ile prefabrik yapınızı bambaşka hale çeviriyoruz. Var olan odanızı mı bölmek istiyorsunuz yada odanız size yetersiz geliyor ve ihtiyacınız olmayan bölümle birleştirmek mi istiyorsunuz tüm bu işlemleri ustalıkla yapıyoruz. Prefabrik yapınız size yetersiz mi geliyor, yeni bir üst kat çıkmak yada var olan katta genişleme mi yapmak istiyorsunuz. Sorun değil, hemen prefabrik yapınızın fotoğrafını bize Whatsapp ile gönderin, ardından olmasını istediğiniz hayalinizi bize belirtin. Tasarım ekibimiz sizin için yeniden tasarlasın. Sizlerde uygun gördüğünüz de kısa sürede prefabrik yapınızı yeniden tasarlayıp hizmetinize sunalım.

Konteyner Tamiri Hizmeti

Yuvam Prefabrik 2007 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen konteyner üretici firmalarındandır. Aynı zamanda profesyonel ekibi ile konteyner tamiri hizmeti vermektedir. Eğer konteyner tamiri hizmeti de almak isterseniz yine bizi arayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için konteyner tamiri web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

http://www.alokonteynertamiri.com

Bilgi almak için yorum yazın