Ürün Kodu: yuvam1101

Tek katlı 166m2 prefabrik ev geniş aileler için en iyi seçenek. İçerisinde banyo ve WC’si olan 26 m2’lik 1 ebeveyn yatak odasına ilave misafir ve çocuklarınızın kullanabileceği birisi 16 m2 diğer 2 tanesi 12 m2 olmak üzere 3 yatak odası dahil toplam da 4 yatak odası mevcuttur. Yatak odaları dışın da 36 m2’lik büyük bir oturma odası (salon), 2 bölümden oluşan toplam da 19 m2 alana sahip giriş ve hol mevcuttur. Ayrıca herkesin kullanabileceği 6 m2’lik banyo & WC ile birlikte 3 m2 karelik ayrı bir WC bulunmaktadır. Mutfağınız ise içerisin de yemeklerinizi rahatça yapabileceğiniz ve kahvaltınızı edebileceğiniz 15 m2’lik genişliğe sahiptir. Prefabrik evinizin girişin de dinlenebileceğiniz, çayınızı içebileceğiniz 19 m2’lik üstü kapalı bir veranda mevcuttur.

Kalabalık bir aile iseniz 166 m2’lik en büyük prefabrik modelimiz sizin tam ihtiyacınıza göre olabilir. Ama bize bu prefabrik ev de yetersiz derseniz dilediğiniz ebatlarda prefabrik evlerini de bize sormayı unutmayınız.

Tek katlı prefabrik evinizin üretimin de kullanılan malzemeler aşağıdaki gibidir;

Galvaniz Sac dan Rollform makinesiyle çekilen taşıyıcı H profiller ile , (makas imalatında kullanılan)
Rollform makinesinde çekilen galvaniz U profili; binaların ana taşıyıcı iskeletini oluşturmaktadır.
Makasları birbirine bağlamak ve yapıyı rijit hale getirmek için Rollform makinesinde
çekilen omega aşıklar kullanılmaktadır. Temel kullanılan diğer malzemeler de çelik çalzeme, betopan, cam yünü, polistren köpük şeklindedir.

Prefabrik bina malzeme kesit tayini Sap 2000 hesap yöntemi ile yapılmakta, yapılar ise Autocad
programında çizilip resimler halinde imalata verilmektedir. Tüm taşıyıcı sistem Rollform makinesinden
çekilen özel H, C, U modelli Galvaniz profillerden oluşmaktadır.

Prefabrik Ev Yerleşim Projesi / Planı


Arama Etiketleri : prefabrik ev, tek katlı ev, prefabrik tek katlı ev, prefabrik yapı, 166 m2, veranda, istanbul prefabrik, kocaeli prefabrik, bursa prefabrik, yalova prefabrik, gebze prefabrik

Bilgi almak için yorum yazın