Yuvam Prefabrik Türkiye’de sizlere öncü fikirlerle hizmet vermektedir. Türkiye’de ihtiyaca yönelik özel yapım prefabrik ve konteyner imalatı yaparak farkını ön plana çıkarmaktadır. Yuvam Prefabrik özellikle değerli tarih arşivi, resim arşivi, değerli eşya ve önemli evrak arşivi yapmak isteyen devlet kurumları yada özel sektör firmalarına Prefabrike özel arşiv binaları yapmaktadır.

Neden Argon Gazı?

Argon gazı hava da %1 oranında bulunan asal sayılı atoma sahip bir gazdır. Bu özelliği yani tek sayılı atoma sahip olması sebebiyle alev almaz, daha doğrusu ateşin oluşmasına engel olarak yangın çıkmasına engel olur. Olası bir yangın anında yagın sensörleri durumu hemen fark eder ve prefabrik yapı içerisine yangını söndürmek için argon gazı basarak tarihi eserler yada değerli arşivler yangına maruz kalmadan alevi boğarak söndürür.

Neden Argon Gazlı Prefabrik Arşiv Binası?

Prefabrik hızlı inşaa edilmesi ve istenildiği zaman sökülüp başka bir noktada tekrar inşaa edilebilmektedir. Bu yönden oldukça ekonomik olmasının yanı sıra dilediğiniz zaman söküp başka bir bölgeye arşiv binanızı taşıyabilirsiniz. Yuvam Prefabrik sizlere argon gazı basım esnasında sızdırmaz yapıda prefabrik arşiv binası inşaa eder. Böylece arşivlerinizi uzun yıllar güven içerisinde muhafaza edebilirsiniz.

Sizler de Prefabrik Arşiv binası yaptırmak istiyorsanız bizi arayın yada aşağıdaki teklif butonuna tıklayarak bir fiyat teklifi isteyiniz.

Sızdırmaz prefabrik yapının içerisine ayrıca Azot gazı sıkarak tarihi eserlerinizin yaş değerlerini istediğiniz zaman ölçebilirsiniz.

Yuvam Prefabrik arşiv binasınızı standart malzemeler ile üretmez. Dış cephesini BoardeX kaplama sitemi ile kaplar, ara dolgularını Polisülfit mastik ve firmamıza özel bazı ara dolgu malzemeleri ile doldurarak içeriden dışarıya sızıntıyı önlemeye çalışır.

Prefabrik yapıda dilerseniz yapının tamamını arşiv olarak kullanabilirsiniz yada belirleyeceğiniz ünite odalarını arşiv olarak kullanmak istiyorsanız sadece o odalara özel sızdırmazlık çalışması yapmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için teklif formu üzerinden Yuvam Prefabrik ile iletişime geçin.

Bilgi almak için yorum yazın