Ürün Kodu: yuvam1210

Çift katlı 100 m2 prefabrik ev orta ölçekli aileler için en iyi seçeneklerden birisi. Çünkü bu prefabrik binamız da 2 tane geniş yatak odası mevcuttur. Eğer bu ebatlarda bana küçük geliyor diyorsanız endişe etmeyin, hemen alo sipariş hattımızı arayıp sizin istediklerinizi bize söyleyin, sizin için istediğiniz ebatta yapalım.

Yuvam Prefabrik, DIN, TSE, ASTM ve MIL satandartları ve ISO 9001:2008, 1401, 18001 ve 10002 kalite satandartları ile uluslararası kalite satandartları ile üretim yapmaktadır.

Giriş Katındaki Odalar:
Prefabrik evinizin girişinde dış kapınızda üstü kapalı 7 m2’lik bir veranda mevcut, ayrıca burada dinlenebilir, çayınızı keyifle yudumlayabilirsiniz. Girişte sizi 20 m2’lik geniş bir oturma odası (salon) karşılıyor, burada ayrıca yemek masanızı koyabileceğiniz yeterince alanı mevcut. Oturma odanızın yan kısmında salon ile iç içe Amerikan Mutfak tipinde 11 m2’lik bir mutfak mevcut. Prefabrik evimizin alt katında 3 m2’lik bir Alaturka WC bulunmaktadır.

2. Kattaki Odalar:
Prefabrik evimizin üst katı yatak odalarına ayrılmış durumda. Prefabrik binamızın üst katında toplam da 2 yatak odası mevcuttur. Bunlardan ilki olan ebeveyn yatak odası 15 m2 genişliğindedir, bu odadan çıkabileceğiniz 3 m2’lik balkon mevcuttur. Diğer oda ise 15 m2’lik ebata sahip bir yatak odasıdır. 2. katta ayrıca 5 m2’lik geniş sayılabilecek uzunlamasına WC & Banyo mevcuttur.

100m2 2+1 iki katlı prefabrik ev

Prefabrik Ev Yerleşim Projesi / Planı

GİRİŞ KATI PROJESİ / ÜST KAT PROJESİ

100m2 2+1 iki katlı prefabrik ev yerleşim planı

İki katlı prefabrik evinizin üretimin de kullanılan malzemeler aşağıdaki gibidir;

Galvaniz Sac dan Rollform makinesiyle çekilen taşıyıcı H profiller ile , (makas imalatında kullanılan)
Rollform makinesinde çekilen galvaniz U profili; binaların ana taşıyıcı iskeletini oluşturmaktadır.
Makasları birbirine bağlamak ve yapıyı rijit hale getirmek için Rollform makinesinde
çekilen omega aşıklar kullanılmaktadır. Temel kullanılan diğer malzemeler de çelik çalzeme, betopan, cam yünü, polistren köpük şeklindedir.

Bu Modelimizden Müşterilerimize Teslim Ettiğimiz Prefabrik Evler

Prefabrik bina malzeme kesit tayini Sap 2000 hesap yöntemi ile yapılmakta, yapılar ise Autocad
programında çizilip resimler halinde imalata verilmektedir. Tüm taşıyıcı sistem Rollform makinesinden
çekilen özel H, C, U modelli Galvaniz profillerden oluşmaktadır.


Arama Etiketleri : prefabrik ev, iki katlı ev, villa tipi ev, prefabrik bina, 100 m2, istanbul prefabrik, kocaeli prefabrik, gebze prefabrik, antalya prefabrik, muğla prefabrik

Bilgi almak için yorum yazın