Ürün Kodu: yuvam1211

Çift katlı 86 m2 prefabrik ev orta ölçekli aileler için en iyi seçeneklerden birisi. Çünkü bu prefabrik binamız da 3 tane geniş yatak odası mevcuttur. Eğer bu ebatlarda bana küçük geliyor diyorsanız endişe etmeyin, hemen alo sipariş hattımızı arayıp sizin istediklerinizi bize söyleyin, sizin için istediğiniz ebatta yapalım.

Yuvam Prefabrik, DIN, TSE, ASTM ve MIL satandartları ve ISO 9001:2008, 1401, 18001 ve 10002 kalite satandartları ile uluslararası kalite satandartları ile üretim yapmaktadır.

Giriş Katındaki Odalar:
Prefabrik evinizin girişinde dış kapınızda üstü kapalı 5 m2’lik bir veranda mevcut, ayrıca burada dinlenebilir, çayınızı keyifle yudumlayabilirsiniz. Girişte sizi 22 m2’lik geniş bir oturma odası (salon) karşılıyor, burada ayrıca yemek masanızı koyabileceğiniz yeterince alanı mevcut. Mutfak ise 8 m2’lik bir alana sahip, içerisinde yemeklerinizi yapabileceğiniz yeterince alan mevcut. Prefabrik evimizin alt katında 3 m2’lik bir Alaturka WC bulunmaktadır.

2. Kattaki Odalar:
Prefabrik evimizin üst katı yatak odalarına ayrılmış durumda. Prefabrik binamızın üst katında toplam da 3 yatak odası mevcuttur. Bunlardan ilki olan ebeveyn yatak odası 9 m2 genişliğindedir, Diğer odalardan ilki ise 8 m2’lik ebata sahip, diğer ikinci yatak odası ise 8 m2’lik alana sahiptir, ayrıca bu odadan çıkabileceğiniz 5 m2’lik balkon mevcuttur. 2. katta ayrıca 3 m2’lik WC & Banyo mevcuttur. Tüm odalarınıza geçişi sağlayan 5 m2’lik bir holde üst katta mevcuttur.

86m2 3+1 iki katlı prefabrik ev

Prefabrik Ev Yerleşim Projesi / Planı

GİRİŞ KATI PROJESİ / ÜST KAT PROJESİ

86m2 3+1 iki katlı prefabrik ev yerleşim planı  

Bu Modelimizden Müşterilerimize Teslim Ettiğimiz Prefabrik Evler

İki katlı prefabrik evinizin üretimin de kullanılan malzemeler aşağıdaki gibidir;

Galvaniz Sac dan Rollform makinesiyle çekilen taşıyıcı H profiller ile , (makas imalatında kullanılan)
Rollform makinesinde çekilen galvaniz U profili; binaların ana taşıyıcı iskeletini oluşturmaktadır.
Makasları birbirine bağlamak ve yapıyı rijit hale getirmek için Rollform makinesinde
çekilen omega aşıklar kullanılmaktadır. Temel kullanılan diğer malzemeler de çelik çalzeme, betopan, cam yünü, polistren köpük şeklindedir.

Prefabrik bina malzeme kesit tayini Sap 2000 hesap yöntemi ile yapılmakta, yapılar ise Autocad
programında çizilip resimler halinde imalata verilmektedir. Tüm taşıyıcı sistem Rollform makinesinden
çekilen özel H, C, U modelli Galvaniz profillerden oluşmaktadır.         


Arama Etiketleri : prefabrik ev, iki katlı ev, 86 m2, istanbul prefabrik, kocaeli prefabrik, gebze prefabrik, antalya prefabrik, muğla prefabrik

Bilgi almak için yorum yazın