Ürün Kodu: yuvam1208

Çift katlı 114 m2 prefabrik ev kalabalık aileler için en iyi seçeneklerden birisi. Çünkü bu prefabrik binamız da 3 tane yatak odası mevcuttur. Eğer bu ebatlarda bana küçük geliyor diyorsanız endişe etmeyin, hemen alo sipariş hattımızı arayıp sizin istediklerinizi bize söyleyin, sizin için istediğiniz ebatta yapalım.

Giriş Katındaki Odalar:
Prefabrik evinizin girişinde dış kapınızda üstü kapalı 2 m2’lik bir veranda mevcut. Çift katlı prefabrik evinize giriş yapınca sizi tüm odalara ve üst kata ulaşmanızı sağlayan 6 m2’lik bir antre karşılıyor. Antre girişinin sonunda 24 m2’lik geniş bir oturma odası (salon) mevcut, burada ayrıca yemek masanızı koyabileceğiniz yeterince alanı mevcut. Antrenin solunda ise 10 m2’lik bir mutfak bulunmaktadır. Mutfaktan dışarı çıkabileceğiniz üstü kapalı 7 m2’lik büyük bir veranda mevcut, burada dinlenebilir, çayınızı keyifle yudumlayabilirsiniz, ayrıca mutfakla iç içe olması sebebiyle sabah kahvaltılarınızda da çok tercih edeceğiniz alanlardan biriside burası olacaktır. Antremizin solunda ise ilk sırada 1.5 m2’lik alaturka bir WC ve ikinci sırada ise 1,5 m2’lik kileriniz bulunmakta.

2. Kattaki Odalar:
Prefabrik evimizin üst katı yatak odalarına ayrılmış durumda. Prefabrik binamızın üst katında toplam da 3 yatak odası mevcuttur. Bunlardan ilki olan ebeveyn yatak odası 15 m2 genişliğindedir. Diğer odalar ise, bir tanesi 10 m2 genişliğine sahiptir. Son odamız ise 10 m2’lik ebata sahip bir yatak odasıdır. Ebeveyn odasından çıkabileceğiniz 7 m2’lik balkon mevcuttur. 2. katta ayrıca 5 m2’lik geniş sayılabilecek WC & Banyo mevcuttur. Çamaşır makinenizi burada rahatça değerlendirebilirsiniz.

Prefabrik Ev Yerleşim Projesi / Planı

GİRİŞ KATI PROJESİ / ÜST KAT PROJESİ

114m2 3+1 iki katlı prefabrik ev yerleşim planı alt kat           114m2 3+1 iki katlı prefabrik ev yerleşim planı üst kat

İki katlı prefabrik evinizin üretimin de kullanılan malzemeler aşağıdaki gibidir;

Galvaniz Sac dan Rollform makinesiyle çekilen taşıyıcı H profiller ile , (makas imalatında kullanılan)
Rollform makinesinde çekilen galvaniz U profili; binaların ana taşıyıcı iskeletini oluşturmaktadır.
Makasları birbirine bağlamak ve yapıyı rijit hale getirmek için Rollform makinesinde
çekilen omega aşıklar kullanılmaktadır. Temel kullanılan diğer malzemeler de çelik çalzeme, betopan, cam yünü, polistren köpük şeklindedir.

Bu Modelimizden Müşterilerimize Teslim Ettiğimiz Prefabrik Evler

Prefabrik bina malzeme kesit tayini Sap 2000 hesap yöntemi ile yapılmakta, yapılar ise Autocad
programında çizilip resimler halinde imalata verilmektedir. Tüm taşıyıcı sistem Rollform makinesinden
çekilen özel H, C, U modelli Galvaniz profillerden oluşmaktadır.


Arama Etiketleri : prefabrik ev, iki katlı ev, villa tipi ev, prefabrik bina, 114 m2, istanbul prefabrik, kocaeli prefabrik, gebze prefabrik, antalya prefabrik, muğla prefabrik

2 thoughts on “Çift Katlı 114 m2 Prefabrik Ev”

 1. Merhaba bu iki katlı 114 metre kare ev fiyat olarak nekadar yaptınız evleri yerindemi yoksa isyerindemi yapıyorsunuz

  1. Bekir bey merhaba;

   Prefabrik evlerin malzemeleri fabrikada hazırlanır kurulacağı yerde montaj yapılır.
   114 m2 Prefabrik evin çizim ve görseli ektedir.

   144 prefabrik evin fiyatı ise 78,550 tl + kdv %1 (Fiyatın geçerli olduğu tarihler 01 Şubat – 28 Şubat 2019 tarihleri arasında geçerlidir.)
   İyi çalışmalar.

Bilgi almak için yorum yazın