Ürün Kodu: yuvam1207

Çift katlı 122 m2 prefabrik ev kalabalık aileler için en iyi seçeneklerden birisi. Çünkü bu prefabrik binamız da 4 tane yatak odası mevcuttur. Eğer bu ebatlarda bana küçük geliyor diyorsanız endişe etmeyin, hemen alo sipariş hattımızı arayıp sizin istediklerinizi bize söyleyin, sizin için istediğiniz ebatta yapalım.

Giriş Katındaki Odalar:
Prefabrik evinizin girişinde dış kapınızda üstü kapalı 3 m2’lik bir veranda mevcut. Çift katlı prefabrik evinize giriş yapınca sizi tüm odalara ve üst kata ulaşmanızı sağlayan 5 m2’lik bir antre karşılıyor. Alt katın son kısmında ise 10 m2’lik bir yatak odası mevcut. Antrenin sağ tarafın da 5 m2’lik WC & banyo mevcut. Antrenin sol kısmında ise 25 m2’lik geniş bir oturma odası (salon) mevcut. Salondan dışarı çıkabileceğiniz üstü kapalı 16 m2’lik büyük bir veranda mevcut, burada dinlenebilir, çayınızı keyifle yudumlayabilirsiniz.

2. Kattaki Odalar:
Prefabrik evimizin üst katı yatak odalarına ayrılmış durumda. Prefabrik binamızın üst katında toplam da 3 yatak odası mevcuttur. Bunlardan ilki olan ebeveyn yatak odası 15 m2 genişliğindedir. Diğer odalar ise, bir tanesi 10 m2 genişliğine sahiptir. Son odamız ise 10 m2’lik ebata sahip bir yatak odasıdır. Ebeveyn odasından çıkabileceğiniz 5 m2’lik ortak balkon mevcuttur. 2. katta ayrıca 5 m2’lik geniş sayılabilecek WC & Banyo mevcuttur. Çamaşır makinenizi burada rahatça değerlendirebilirsiniz.

122m2 4+1 iki katlı prefabrik ev

Prefabrik Ev Yerleşim Projesi / Planı

GİRİŞ KATI PROJESİ / ÜST KAT PROJESİ

122m2 4+1 iki katlı prefabrik ev yerleşim planı alt kat           122m2 4+1 iki katlı prefabrik ev yerleşim planı üst kat

İki katlı prefabrik evinizin üretimin de kullanılan malzemeler aşağıdaki gibidir;

Galvaniz Sac dan Rollform makinesiyle çekilen taşıyıcı H profiller ile , (makas imalatında kullanılan)
Rollform makinesinde çekilen galvaniz U profili; binaların ana taşıyıcı iskeletini oluşturmaktadır.
Makasları birbirine bağlamak ve yapıyı rijit hale getirmek için Rollform makinesinde
çekilen omega aşıklar kullanılmaktadır. Temel kullanılan diğer malzemeler de çelik çalzeme, betopan, cam yünü, polistren köpük şeklindedir.

Bu Modelimizden Müşterilerimize Teslim Ettiğimiz Prefabrik Evler

Prefabrik bina malzeme kesit tayini Sap 2000 hesap yöntemi ile yapılmakta, yapılar ise Autocad
programında çizilip resimler halinde imalata verilmektedir. Tüm taşıyıcı sistem Rollform makinesinden
çekilen özel H, C, U modelli Galvaniz profillerden oluşmaktadır.


Arama Etiketleri : prefabrik ev, iki katlı ev, villa tipi ev, prefabrik bina, 122 m2, istanbul prefabrik, kocaeli prefabrik, gebze prefabrik, antalya prefabrik, muğla prefabrik

6 thoughts on “Çift Katlı 122 m2 Prefabrik Ev”

 1. Slm iyi günler bu prafabrik yapıların yangın tehlikesine karşı zayıf noktası nedir. Yağmura kara karşı dayanıklılık durumu nedir yağmurdan etkilenirmi. Kullanım ömrü kaç yıldır. Çünki bu yapı sizin firmanızın bir örneği tanıtımı olacaktır. Samsun vezirköprü de. 122 metrekare binanın anahtar teslim fiyatı ne olur. Saygılarımla.

  1. Ali bey merhaba.

   Aşağıdaki linklerde sorduğunuz prefabrik sorularının cevaplarını verdiğimiz iki konumuzu okuyabilirsiniz.
   http://www.yuvamprefabrik.com.tr/prefabrik-ev-yapilari-sagliklimidir.html
   http://www.yuvamprefabrik.com.tr/prefabrik-evlerin-omru-ne-kadardir.html

   Ayrıca betopanın yanma sınıfı A1, içindeki ısı yalıtım malzemesi B1 sertifikalıdır. Yangına karşı dayanıklı, yağmura karşı dayanıklıdır ve 2 yıl garantisi vardır. Sadece aydınlatma lambaları ve çatı dere kırıkları dahil değildir.

   Şuan sorduğunuz yuvam1207 kodlu prefabrik evin güncel fiyatı:
   KDV dahil 90.000 TL + nakliye ve personel konaklama ile yemek ücreti
   Önemli Not: Yukarıdaki fiyat teklifi 01 Aralık 2018 ile 10 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler geçtikten sonra fiyat yeniden hesaplanacaktır.

  1. Merhaba Mehmet Bey.

   Projeyi web uzmanımız yükleme yaparken yanlışlıkla 2 fotoğrafıda üst kat projesinden yüklemiş. Şuanda düzeltmesini sağladım. Tekrar inceleyebilirsiniz.

Bilgi almak için yorum yazın