Ürün Kodu: yuvam1206

Çift katlı 131 m2 prefabrik ev kalabalık aileler için en iyi seçeneklerden birisi. Çünkü bu prefabrik binamız da 3 tane yatak odası mevcuttur. Eğer bu ebatlarda bana küçük geliyor diyorsanız endişe etmeyin, hemen alo sipariş hattımızı arayıp sizin istediklerinizi bize söyleyin, sizin için istediğiniz ebatta yapalım.

Giriş Katındaki Odalar:
Prefabrik evinizin girişinde dış kapınızda üstü kapalı 3 m2’lik bir veranda mevcut. Çift katlı prefabrik evinize giriş yapınca sizi tüm odalara ve üst kata ulaşmanızı sağlayan 6 m2’lik bir antre karşılıyor. Antrenin sol  tarafın da 5 m2’lik WC & banyo mevcut. Antrenin sağ tarafında ise yemeklerinizi pişirebileceğiniz, yemek masası koyabileceğiniz 15 m2’lik bir mutfak mevcut. Antrenin uç kısmında ise 25 m2’lik geniş bir oturma odası (salon) mevcut. Salondan dışarı çıkabileceğiniz üstü kapalı 15 m2’lik büyük bir veranda mevcut, burada dinlenebilir, çayınızı keyifle yudumlayabilirsiniz.

2. Kattaki Odalar:
Prefabrik evimizin üst katı yatak odalarına ayrılmış durumda. Prefabrik binamızın üst katında toplam da 3 yatak odası mevcuttur. Bunlardan ilki olan ebeveyn yatak odası 17 m2 genişliğindedir. Diğer odalar ise, bir tanesi 13 m2 genişliğine sahiptir. Son odamız ise 10 m2’lik ebata sahip bir yatak odasıdır. Ebeveyn odası ve hemen yanındaki odadan çıkabileceğiniz 3 m2’lik ortak balkon mevcuttur. 2. katta ayrıca 5 m2’lik geniş sayılabilecek WC & Banyo mevcuttur. Çamaşır makinenizi burada rahatça değerlendirebilirsiniz.

131m2 3+1 iki katlı prefabrik ev

Prefabrik Ev Yerleşim Projesi / Planı

GİRİŞ KATI PROJESİ / ÜST KAT PROJESİ

131m2 3+1 iki katlı prefabrik ev yerleşim planı alt kat           131m2 3+1 iki katlı prefabrik ev yerleşim planı üst kat

İki katlı prefabrik evinizin üretimin de kullanılan malzemeler aşağıdaki gibidir;

Galvaniz Sac dan Rollform makinesiyle çekilen taşıyıcı H profiller ile , (makas imalatında kullanılan)
Rollform makinesinde çekilen galvaniz U profili; binaların ana taşıyıcı iskeletini oluşturmaktadır.
Makasları birbirine bağlamak ve yapıyı rijit hale getirmek için Rollform makinesinde
çekilen omega aşıklar kullanılmaktadır. Temel kullanılan diğer malzemeler de çelik çalzeme, betopan, cam yünü, polistren köpük şeklindedir.

Bu Modelimizden Müşterilerimize Teslim Ettiğimiz Prefabrik Evler

Prefabrik bina malzeme kesit tayini Sap 2000 hesap yöntemi ile yapılmakta, yapılar ise Autocad
programında çizilip resimler halinde imalata verilmektedir. Tüm taşıyıcı sistem Rollform makinesinden
çekilen özel H, C, U modelli Galvaniz profillerden oluşmaktadır.


Arama Etiketleri : prefabrik ev, iki katlı ev, villa tipi ev, prefabrik bina, 131 m2, istanbul prefabrik, kocaeli prefabrik, gebze prefabrik, uşak prefabrik, kütahya prefabrik, afyon prefabrik

Bilgi almak için yorum yazın