Ürün Kodu: yuvam1205

Çift katlı 134 m2 prefabrik villa tipi ev kalabalık aileler için en iyi seçeneklerden birisi. Çünkü bu prefabrik binamız da 3 tane yatak odası mevcuttur. Kataloğumuzdaki hazır projelerimizden en büyüğüdür. Eğer bu ebatlarda bana küçük geliyor diyorsanız endişe etmeyin, hemen alo sipariş hattımızı arayıp sizin istediklerinizi bize söyleyin, sizin için istediğiniz ebatta yapalım.

Giriş Katındaki Odalar:
Prefabrik evinizin girişindeki tüm odalara ulaşmanızı sağlayan 3 m2’lik bir antre mevcut. Antrenin sol tarafın da 8 m2’lik geniş bir WC & banyo bulunmakta, antrenin sağında ise 17 m2’lik iyi boyutta bir yatak odası mevcut. Antrenin karşısında ise 35 m2’lik oldukça büyük boyutta bir oturma odanız (salon) mevcut. Mutfağınız ise 14 m2’lik ebatta, yemek pişirip, kahvaltınızı yapabileceğiniz boyuttadır ve salon ile bağlantılı olup Amerikan mutfak şeklindedir. Oturma odanızdan çıkış yapabileceğiniz, dinlenip çayınızı içebileceğiniz 5 m2’lik üstü kapalı bir veranda mevcuttur. Prefabrik Villanızın üst katına oturma odasındaki merdivenden çıkılmaktadır.

2. Kattaki Odalar:
Prefabrik villamızın üst katında toplam da 2 yatak odası mevcuttur. Bunlardan ilki olan ebeveyn yatak odası 26 m2 genişliğindedir ve odamızdan çıkış yapabileceğimiz 5 m2’lik bir balkon mevcuttur. Diğer oda ise 10 m2’lik bir yatak odasıdır. 2. katta ayrıca 5 m2’lik WC & Banyo mevcuttur. Çamaşır makinenizi burada rahatça değerlendirebilirsiniz.

134m2 3+1 iki katlı prefabrik ev

Prefabrik Ev Yerleşim Projesi / Planı

GİRİŞ KATI PROJESİ / ÜST KAT PROJESİ

134m2 3+1 iki katlı prefabrik ev yerleşim planı alt kat           134m2 3+1 iki katlı prefabrik ev yerleşim planı üst kat

İki katlı prefabrik evinizin üretimin de kullanılan malzemeler aşağıdaki gibidir;

Galvaniz Sac dan Rollform makinesiyle çekilen taşıyıcı H profiller ile , (makas imalatında kullanılan)
Rollform makinesinde çekilen galvaniz U profili; binaların ana taşıyıcı iskeletini oluşturmaktadır.
Makasları birbirine bağlamak ve yapıyı rijit hale getirmek için Rollform makinesinde
çekilen omega aşıklar kullanılmaktadır. Temel kullanılan diğer malzemeler de çelik çalzeme, betopan, cam yünü, polistren köpük şeklindedir.

Bu Modelimizden Müşterilerimize Teslim Ettiğimiz Prefabrik Evler

Prefabrik bina malzeme kesit tayini Sap 2000 hesap yöntemi ile yapılmakta, yapılar ise Autocad
programında çizilip resimler halinde imalata verilmektedir. Tüm taşıyıcı sistem Rollform makinesinden
çekilen özel H, C, U modelli Galvaniz profillerden oluşmaktadır.


Arama Etiketleri : prefabrik ev, iki katlı ev, villa tipi ev, prefabrik bina, 134 m2, istanbul prefabrik, kocaeli prefabrik, gebze prefabrik, uşak prefabrik, kütahya prefabrik, afyon prefabrik

Bilgi almak için yorum yazın