Ürün Kodu: yuvam1204

Çift katlı 141 m2 prefabrik ev kalabalık aileler için en iyi seçeneklerden birisi. Çünkü bu prefabrik binamız da 4 tane yatak odası mevcuttur. Kataloğumuzdaki hazır projelerimizden en büyüğüdür. Eğer bu ebatlarda bana küçük geliyor diyorsanız endişe etmeyin, hemen alo sipariş hattımızı arayıp sizin istediklerinizi bize söyleyin, sizin için istediğiniz ebatta yapalım.

Giriş Katındaki Odalar:
Prefabrik evinizin girişinde tüm odalara ve üst kata ulaşmanızı sağlayan 10 m2’lik bir antre mevcut. Antrenin sol  tarafın da 18 m2’lik ideal boyutta bir oturma odanız (salon) mevcut. Mutfağınız ise 10 m2’lik ebatta, yemek pişirip, kahvaltınızı yapabileceğiniz boyuttadır. Antrenin sağ tarafında 4 m2’lik WC & duş bulunmakta ve hemen yanında yine 2 m2’lik alaturka bir WC bulunmakta. Üst kata ise antrenin girişinde sağ da yer alan merdivenden geçiş yapıyorsunuz. Giriş katta üst kattakilerden hariç ayrıca 12 m2’lik bir yatak odası mevcuttur. Binamızın alt katında salondan çıkış yapabileceğimiz 14 m2’lik üstü kapalı dinlenip, çay içebileceğiniz, yemeklerinizi yiyebileceğiniz L şeklinde uzun bir veranda mevcut.

2. Kattaki Odalar:
Prefabrik evimizin üst katı yatak odalarına ayrılmış durumda. Prefabrik binamızın üst katında toplam da 3 yatak odası mevcuttur. Bunlardan ilki olan ebeveyn yatak odası 15 m2 genişliğindedir. Diğer odalar ise, bir tanesi 14 m2 genişliğine sahiptir. Son odamız ise 12 m2’lik ebata sahip bir yatak odasıdır. 2. katta ayrıca 6 m2’lik geniş sayılabilecek WC & Banyo mevcuttur. Çamaşır makinenizi burada rahatça değerlendirebilirsiniz.

Bu binamız da yatak odası çokluğu sebebiyle balkon mevcut değildir. Ama alt katta yer alan uzun veran da sayesinde bu eksikliği pek hissetmeyeceksiniz.

141m2 4+1 iki katlı prefabrik ev

Prefabrik Ev Yerleşim Projesi / Planı

GİRİŞ KATI PROJESİ / ÜST KAT PROJESİ

141m2 4+1 iki katlı prefabrik ev yerleşim planı alt kat           141m2 4+1 iki katlı prefabrik ev yerleşim planı üst kat

İki katlı prefabrik evinizin üretimin de kullanılan malzemeler aşağıdaki gibidir;

Galvaniz Sac dan Rollform makinesiyle çekilen taşıyıcı H profiller ile , (makas imalatında kullanılan)
Rollform makinesinde çekilen galvaniz U profili; binaların ana taşıyıcı iskeletini oluşturmaktadır.
Makasları birbirine bağlamak ve yapıyı rijit hale getirmek için Rollform makinesinde
çekilen omega aşıklar kullanılmaktadır. Temel kullanılan diğer malzemeler de çelik çalzeme, betopan, cam yünü, polistren köpük şeklindedir.

Bu Modelimizden Müşterilerimize Teslim Ettiğimiz Prefabrik Evler

Prefabrik bina malzeme kesit tayini Sap 2000 hesap yöntemi ile yapılmakta, yapılar ise Autocad
programında çizilip resimler halinde imalata verilmektedir. Tüm taşıyıcı sistem Rollform makinesinden
çekilen özel H, C, U modelli Galvaniz profillerden oluşmaktadır.


Arama Etiketleri : prefabrik ev, iki katlı ev, villa tipi ev, prefabrik bina, 141 m2, istanbul prefabrik, kocaeli prefabrik, gebze prefabrik, uşak prefabrik, kütahya prefabrik, afyon prefabrik

Bilgi almak için yorum yazın