Günümüz de prefabrik evler betonarme binalara göre daha ucuz, daha hızlı imal edilmektedir. 100 m2 ebatlarında sıfır tek katlı ev yapmak için temel atma maliyeti bile 100 m2’lik bir prefabrik ev kadar tutmakta. Bu fiyat avantajı göz önüne alındığın da evinizi prefabrike yapıdan yapmak oldukça karlı olacaktır. Prefabrik yapılar ortalama 10 gün de sıfırdan başlanıp anahtar teslim hale gelirken betonarme yapıların 10 gün içerisin de iş planlaması bile tamamlanmayabilir. Bu en önemli 2 faktörü göz önünde alındığında prefabrike yapılardan ev sahibi olmak isteyenler tercihini prefabrik evden yana kullanması kaçınılmazdır.

Sıfır bir prefabrik evden daha avantajlı olan bir yön varsa o da ikinciel prefabrik bir yapı sahibi olmaktır. Sıfır prefabrik eve göre ödeyeceğiniz tutar %40’dan daha az olacaktır. Bir prefabrik yapının normal kullanımda ortalam 70 yıl ömrü vardır. İyi bir kullanıma göre bu ömür süresi daha da artmaktadır. Prefabrik evler betonarme evler gibi değildir. Betonarme ev ile işiniz bittiğinde onu komple yıkıp moloz haline getirmeniz gerekmektedir. Moloz haline getirmekte tam bir çözüm değil. Bir onun kadar zor bir işte çıkan molozu dökebileceğiniz bir yer bulup nakliye döküm masraflarına da katlanmakta diğer sizi zora sokacak noktalardan birisidir.

Ama prefabrik yapılar da yapıyı yıkmak zorunda değilsiniz. Modüler kurulum yapısı sayesin de prefabrik evler kolayca ve kırıp dökmeden plakalar halin de sökülür, aynı şekil de başka bir yere nakledip eskisi gibi kurulabilmektedir. Eğer sıfır bir prefabrik yapınız varsa buna artık ihtiyacınız kalmadıysa Yuvam Prefabrik olarak biz satın almaya talibiz.

İkinciel Prefabrik Ev Satın Alma

Yuvam Prefabrik sizlere ikinciel prefabrik ev satın almanızda çözüm sunuyor. Eğer bir prefabrik ev almaya karar verdiyseniz ve sıfır fiyatına alacağınız küçük bir prefabrik evden aynı paraya daha büyük prefabrik evi ikinci el olarak Yuvam Prefabrikten satın alabilirsiniz.

İkinciel Prefabrik Ev Modelleri Nasıl?

İkinciel prefabrik ev tasarımları sizin de tahmin edebileceğiniz gibi anlık eldeki ikinciel modellere göre tasarımlar farklılık göstermektedir. Elimiz deki son güncel ikinciel prefabrik ev modellerini öğrenmeniz çok kolay. Hemen alo sipariş hattımız dan bizimle iletişime geçin ya da bize info@yuvamprefabrik.com.tr mail adresinden teklif istek maili gönderin. Size elimiz de size en uygun ikinciel prefabrik evlerin fotoğraflarını ve fiyat tekliflerini bildirelim.

Bilgi almak için yorum yazın