Ülkemizin hızla genişleyen nüfus yapısı ile yeni semtler ve ilçeler hızla oluşmakta, köyle kısa sürede kasabaya dönmektedir. Genişleyen bu nüfusun ibadetlerini eda edeceği mescit ve cami ihtiyacı sürekli artmaktadır. Yuvam Prefabrik cami ve mescit yapıları ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri sunmayı amaçlamıştır. Siparişleriniz için alo sipariş hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Camilerimiz büyük oranda toplanan yardımlar ile inşaa edilmektedir. Fakat betonarme bir caminin yapım süresi genellikle 3 ila 5 yıl arası sürmektedir. Bu tür durumlarda bölgenin cami yada mescit ihtiyacını prefabrik yapı ile karşılamak hem çok daha hızlı olmakta hem de çok daha ekonomik olmaktadır.

Prefabrik Cami ve Mescit Ne Kadar Sürede Kurulur?

Yuvam Prefabrik ortalama 100 – 200 m2 arası bir prefabrik cami yada mescidi 15 gün içerisinde size anahtar teslim hazırlamaktadır. İhtiyacınıza göre tek katlı yada iki katlı olarak projelendirilip imar edilmektedir. Aynı metrekareye sahip 2 katlı mescit tek katlı mescite göre 4 gün daha uzun sürmektdir. Yani kısaca tek katlı mescit 15 gün, iki katlı mescit yaklaşık 20 günde ibadete hazır hale gelmektedir.

Prefabrik Cami ve Mescitin Avantajları Neler?

Prefabrik bir mescit ve caminin en büyük avantajı hızlı inşaa edilmesi. Diğer bir avantajı ise ısı yalıtımındadır. Isı yalıtımı olarak gelişmiş duvar yalıtımı teknolojilerini içinde barındıran prefabrik yapılar klima ile kış şartlarında rahat ısınmaktadır, yaz şartlarında rahat serinleyebilmektedir. Prefabrik yapılarda inşaa bitip kullanıma başlanılan sonra bile yapıda değişiklik yapma esnekliği vardır. Örneğin mescidiniz yetersiz gelmeye başlandığında modüler yapısı sayesinde kolayca ilaveler yapılıp genişletilebilinmektedir.

Prefabrik Cami, Mescit Fiyatları Ne Kadar?

Prefabrik yapılar m2’sine, ebatına özelliklerine göre değişmektedir. İstediğiniz m2 ebatı ve özellikleri belirledikten sonra prefabrik@yuvamkonteyner.com.tr mail adresimize ebatınızı belirtebilirsiniz.

Daha hızlı fiyat ve bilgi almak için alo sipariş hattımızı arayabilirsiniz.

Örnek Yapılmış Prefabrik Cami ve Mescitler

Bilgi almak için yorum yazın