Prefabrik kamp binaları şehir dışı üretim yapan sektörlerdeki firmaların uzun süreli ve kısa süreli barınma, yaşama ve diğer tüm ihtiyaçları için tercih edilen yapı türleridir. Özellikle şehirden uzak bölgelerde beyaz yakalıların, mavi yakalıların ve her türlü personelin uzun süre konfor içinde barınma ihtiyacını karşılar. Çok kısa sürede imal edilip, inşaa edilmeleri ile süre bakımından çok avantajlı olmaları. Fiyat açısından ekonomik olması ve tekrar sökülüp değerlendirilebilinmesi prefabrik kamp binalarını çok avantajlı kılar.

Prefabrik Kamp Binaları Nelerdir?

Prefabrik kamp binaları ile tüm ihtiyaç duyduğunuz yapıları imal etmekteyiz. Yemeklerini nezih biçimde yiyebilecekleri yemekhane binası. Rahatlayacakları, sıcaktan, soğuktan izole edilmiş biçimde uyuyacakları yatakhane binaları. WC, duş gibi temel ihtiyaçlarını giderebilecekleri temizlenme ve ihtiyaç giderme binaları. Şehir yaşamından uzak olması sebebiyle streslerini atabilecekleri gazino, sosyal tesis gibi binalar. Çalışmaların yapılacağı ofis binaları. Kısacası tüm yaşam alanlarınızı prefabrik kamp binaları ile tasarlamaktayız.

Prefabrik kamp alanları kolay kurulum, söküm montaj yapılabilir olması, yalıtımlı ve konforlu yapısıyla şantiyelerin vazgeçilmez ihtiyaçlarıdır.

Prefabrik Kamp Binalarının Avantajları

Prefabrik yapılar modüler yapılar olması sebebiyle sınır tanımazlar. İhtiyacınıza göre kolayca şekil alabilirler.  İhtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlamaktayız. İlerleyen zamanlarda hali hazırda yapılmış bir prefabrik kamp binasının bir bölümünde ilave yapmak yada büyültüp, küçültmek ihtiyacı duyulduğunda sizlere çok esneklik tanır. Modüler duvarları sayesinde dilediğiniz zaman söküp başka bir noktaya montaj edilebilmektedir.

Yuvam Prefabrik kamp binası ihtiyaçlarınızda size en iyi şartlarda kaliteli biçimde imal etmektedir. Fiyat teklifi almak için teklif formumuzu doldurunuz.

Bilgi almak için yorum yazın