Prefabrik Montaj ve Kurulumu

Prefabrik yapınızın malzemeleri, yapının büyüklüğüne göre ortalama 1 hafta sürmektedir (örnekte verilen 112 m2’dir). Yapının büyüklüğüne göre süre daha da kısa sürebilir yada bir miktar uzayabilir.

Önemli Not: Prefabrik kurulumuna başlanmadan önce sizin tarafınızdan, prefabrik binanın kurulacağı alanın zemin betonu size aittir. Zemin beton işlemini montaja geldiğimiz aşama da tamamen bitmiş ve hazır olması gerekir.

Üretimi tamamlandıktan, kamyon veya tır ile Prefabrik yapınızın kurulacağı alana nakliyesi yapılır. Ardından uzman prefabrik ekibimiz Prefabrik yapınızın montajına başlar.

Montaj da Ekibimiz Tarafından Yapılacak İşer

Merdivenler kutu profilden elde edilen çelik iskeletlere göre, kaplaması 16 mm merdiven korkulukları kutu profil, boyası çift astar ve çift kat yağlı boyadan oluşur. Dış cephe boyası 2 kat akrilik cephe boyası metal kısımlar yağlı boya iç cephe ve tavan 2 kat plastik boya ile müşterinin istediği renge göre boyanır. Makaslara ise; 2 kat rapid astar atılır. Elektrik tesisatına gelince 2000 watt ve 220 walt hes veya öznur kablo ile döşenir. Her odaya prizler ve düğmeler konur. (Günsan, Viko) Ayrıca priz kabloları aydınlatma kabloları ve aydınlatma armatürleri sigorta kutuları yuvarlak bloklar florasanlar konur. Beton zemin, elektrik panoları, telefon tesisatı, ana hat bağlantısı dış elektrik panosu müşteri tarafından yapılmaktadır. Sıhhi tesisat sıva üstü Fırat marka borulardan oluşur. Lavabo musluğu, lavabolar, klozetler, duş teknesi, duş bataryası, taharet musluğu, sıcak-soğuk su tesisatı tarafımızdan yapılır.

Size Ait Olan Prefabrik İşlemleri

Prefabrik yapılarınız da tarafımızdan karşılanmayan, size ait olan malzeme ve işçilikler aşağıdaki gibidir;

  1. Prefabrik zemin betonu
  2. Banyo, WC ve Mutfak vs. ıslak zemin giderlerinin zemin betonu esnasında projeye uygun şekilde tarafınızdan döşenmesi
  3. Mutfak ve banyo fayansları
  4. Zemin parkesi

 

 

Bir Cevap Yazın

Müşteri Danışma Hattı