Prefabrik evler sadece yazlık olarak değil, sürekli olarak yaşayabileceğiniz yapılardır. Prefabrik, modüler bir yapıya sahip olması sebebiyle oldukça keyifli tasarımlarda evlere sahip olabilirsiniz. Siz hayalinizdeki evi bir kağıda dökün, mimarlarımız bilgisayar ortamında projelendirsin, 10 günde anahtar teslim prefabrik evinizi size teslim etsin. Ödemesini uygun taksitlendirme imkanı ile kolayca yapabilirsiniz.

Prefabrik evlerin taşıyıcı kontrüksiyonu ST52 yüksek yoğunluklu galvanizli çelikten kaynaksız olarak üretilmektedir. Çelik evlerin bütün bağlantıları civata somunla sağlanmaktadır. Bu hazır evlerde cephe kaplamaları Türk malı TSE’li FiBERCEMENT (silika bazlı çimentolu hazır levha) veya yalıbaskı yada tuğla desenli levhalarla yapılmaktadır. Bu yapı diğer tüm hazır konutlarda da korunmaktadır. Prefabrik ev fiyatları betonarme yapılara göre çok daha uygun olmaktadır. Ayrıca ömürleri betonarme yapılar ile eşit sürelere sahip olabilmektedir. Prefabrik evlerin deprem gibi afetlere karşı oldukça yüksek muhavvemeti vardır. Bu açıdan bakıldığında güvenliği üst seviyede olmaktadır.

Neden Prefabrik Ev?

  • Prefabrik Evler 1.derece depreme dayanıklı hazır yapılardır.
  • Prefabrik Evler esnek ve hafif yapılardır. En güçlü depremlerde bile sadece sallanır, yıkılmaz.
  • Prefabrik Evlerin montaj süresi betonarme binalara göre çok daha kısadır. Ayrıca konutların defalarca söküm takımı yapılabilir.
  • Bahsettiğimiz hazır evler her türlü iklim koşuluna uygun ısı ve statik hesaplamalar yapılarak üretilir.
  • Tüm taşıyıcı sistem yüksek yoğunluklu galvanizli çelikten yapıldığı için paslanmaz, deforme olmaz, Prefabrik Yapı’nın evleri uzun seneler güvenle kullanılabilir.

Prefabrik evler fiyat olarak sizleri rahatlatacak rakamlara sahiptirler. Betonarme evlere göre sadece temel atma ücretine bile prefabrik eve sahip tümüyle birlikte sahip olabilmektesiniz. Dilerseniz tek katlı, dilerseniz çift katlı, dilerseniz de villa tipi bir prefabrik eve sahip olabilirsiniz.

Taksitle Prefabrik Ev Alma İmkanı

Yuvam Prefabrik, yıllık 25.000 m2 prefabrik imalat kapasitesi ile istediğiniz prefabrik ev modelinizi 10 günde anahtar teslim hizmetinize sunuyoruz. Ödeme imkanlarında sizlere kolaylıklar sunmaktayız.

Ödeme yöntemlerimiz Tüm kredi kartlarına 12 taksit ile ve güvenilir çekler ile ödeme imkanınız mevcut.

Sitemizdeki hazır prefabrik ev modellerinden birisini seçin ve ödeme tutarı ile taksit tutarını öğrenmek için müşteri hizmetlerimizle görüşün.

One thought on “Taksitle Prefabrik Ev”

Bilgi almak için yorum yazın